قیمت دستگاه تصفیه آب

نوشته شده در ۲۵ مرداد ۱۳۹۴
صفحه اصلی » مقالات » قیمت دستگاه تصفیه آب

نداشتن اطلاعات دقیق مشتریان درباره قیمت دستگاه تصفیه آب و سوء استفاده تعداد کمی از فروشندگان علت وضعیت نابسامان قیمت دستگاه‌های تصفیه آب می‌باشد.
جمله‌ی بالا خلاصه‎ای از دلیل قیمت‌های متفاوت دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار می‌باشد. حال به شرح دقیق‌تر این دلایل می‌پردازیم.
مسلما خرید دستگاهی با کیفیت و با اصالت دارای هزینه بالاتری از قیمت کف بازار می‌باشد، ولی نه به آن معنا که قیمت‌های خیلی بالا و در بعضی مواقع نجومی توجیح شوند.

قیمت دستگاه تصفیه آب

قیمت دستگاه تصفیه آب

 

کیفیت دستگاه تصفیه آب

حرف اول در هر خرید کیفیت آن محصول می‌باشد، نوع مواد اولیه و تکنولوژی ساخت محصولات و قطعات در عمر دستگاه، سهولت در استفاده و کیفیت آب بعد از تصفیه تاثیر مستقیم و مهمی دارد.
گاه دیده شده است از پلاستیک‌های بازیافتی برای این منظور استفاده می‌شود که تاثیر بسیار بدی در آب تصفیه شده می‌گذارد و به جای پاکیزه کردن آب به آلوده کردن آب کمک می‌کند.
استفاده از مواد اولیه مورد تایید و استاندارد، مواد اولیه گیاهی و نوع ساخت می‌تواند در نهایت در قیمت دستگاه و هزینه تمام شده تاثیر بگذارد.

 

کمیت دستگاه تصفیه آب خانگی

وجود کلیه لوازم مورد نیاز برای نصب و راه اندازی دستگاه با رعایت کیفیت الزامی است. در این بخش می‌توان با کم کردن لوازم جانبی دستگاه و یا پایین آوردن کیفیت قطعات قیمت تمام شده را بسیار کمتر از موارد مشابه کرد و با وجود اینکه همان ۶ مرحله مرسوم را به مشتریان ارائه کرد، که با وجود این مسئله کم فروشی و فروش محصولات بی کیفیت و بی ضمانت را در بین فروشندگان رواج داده است. گاه با کم کردن لوازم جانبی و یا کم کردن تعداد فیلتر و بدتر از آن وجود همه‌ی این موارد و کم کردن از کیفیت می‌باشد.

 

خدمات پس از فروش و ضمانت

یک گروه و یا فروشنده خوب همیشه به فکر فروش بهتر و جذب مشتری از مشتریان فعلی می‌باشد. این جمله به حق سر لوحه گروه بتر واتر می‌باشد چه در تیم فروش و چه در تیم فنی. مسلما فروشنده‌ای که هیچ ضمانتی  نمی‌دهد و یا ضمانت بی اعتباری ارائه می‌دهد نمی‌تواند مشتری مداری خوبی داشته باشد و مسلما قیمت‌های پراکنده و بی قاعده و اساسی را بر روی محصولات خود می‌گذارد.